Kontakty

NT Magnetics s.r.o.

Chebská 27
322 00 Plzeň, CZ

IČO: 26350424
NT Magnetics s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14663

e-mail: info@talema.cz
web: www.ntmagnetics.cz

Sekretariát společnosti
tel: +420 377 338 359
fax: +420 377 338 350



Pavla Kadlecová generální ředitel pavla@talema.cz +420 377 338 359
Petra Sommerová asistentka generálního ředitele petra@talema.cz +420 377 338 359
Monika Tučková ekonomický ředitel monika@talema.cz +420 377 338 368
Jaroslav Kazmíř ředitel kvality jaroslav@talema.cz. +420 377 338 358
Eva Šlejsková obchodník eva@talema.cz +420 377 338 352
Pavel Hynčík konstruktér pavel@talema.cz +420 377 338 365
Lenka Lobko výrobní logistik lenka@talema.cz +420 377 338 363
Josef Velc referent zásobování josef@talema.cz +420 377 338 353
Věra Hanzalová mzdová účetní vera@taleam.cz +420 377 338 363



Zahraniční pobočky:




Indie



TALEMA ELECTRONIC PVT. LTD.
Door No. 221, KJ Plaza
Meyanoor Main Road
Salem - 636 004, Tamil Nadu, India
tel: Int. + 91 427-2433 000
fax: Int. + 91 427-2433 109
e-mail: sales-talema@talemaindia.net
web: www.talemaindia.com


Německo



Talema Elektronik GmbH
Sembdnerstr.5, Postfach 2523
82110 Germering, Germany
tel: (089) 841 00-0, fax: (089) 841 00 25
e-mail: info@talema.de
web: www.talema.de


Irsko



Nuvotem Talema
Crolly, Letterkenny, Co. Donegal, Ireland
tel: ++353 74 9548666, fax: ++353 74 9548139
e-mail: info@nuvotem.com
web: www.talema-nuvotem.com


USA



Talema Group, LLC
650 Holmes Lane
Rolla, MO 65401, USA
tel: Int.+1 573 263-0659
e-mail: sales@talemagroup.com
web: www.talema-nuvotem.com